Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź jaką posiadasz aktualnie wersję..
Historia firmy
Firma Informatyka Technika Systemy bis powstała w 1994 roku. Jednakże działalność na polu informatycznym rozpoczęliśmy już w 1991 roku, tworząc pierwszy program do wspomagania sprzedaży.
O firmie
Firma ITS bis jest Autoryzowanym Partnerem firmy Humansoft Sp. z o. o. w zakresie sprzedaży i wdrażania systemów wspomagających zarządzanie firmą.

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest wdrażanie systemów humansoft Hermes. Pomagamy naszym Klientom w wyborze i uruchomieniu odpowiednich rozwiązań systemowych, sprzętowych i finansowych, optymalnych dla specyfiki ich działalności.
Działalność
Nasze wdrożenia realizujemy zgodnie z przyjętą przez nas metodyką wdrożeniową, stworzoną w oparciu o opisywane w literaturze wzorce oraz nasze doświadczenia. W prowadzonych projektach staramy się nie tylko zaimplementować aktualny model działania firmy w nowym systemie informatycznym, ale także proponujemy zwykle pewne sprawdzone rozwiązania które przyniosą Klientowi mierzalne korzyści. Każde wdrożenie traktujemy indywidualnie, ale cel zawsze jest taki sam - wdrożyć system w zakładanym przez Klienta zakresie i czasie oraz przy kosztach nie wyższych niż planowane. Klientom, którzy użytkują już wdrożone systemy, proponujemy powdrożeniowe usługi serwisowe. W zależności od potrzeb Klienta dobieramy taki zakres usług, który będzie dla niego optymalny. Zapewniamy między innymi dostęp do aktualnych wersji oprogramowania i dokumentacji oraz kompetentny hot-line. Nasza oferta nie ogranicza się do uruchomienia systemu ERP. Jeśli jest taka potrzeba dostarczamy naszym Klientom niezbędny sprzęt oraz oprogramowanie dodatkowe. Współpracujemy między innymi z firmami: Humansoft sp. z o.o. Radom, bc Sopot, Syriusz sp. z o.o. Rzeszów.
Informacje formalne
NIP: 712-007-08-40
Regon: 430369650
Musisz uaktualnić Flash Player'a Sprawdź wersję..
Kontakt (partner)
© 2008 Nazwa Firmy - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Humansoft Sp. z o. o.
Kontakt: e-biuro